• Slide image one
  • Slide image three
Magiszter.NET Digitális iskola

Kedves Szülők, Tanulók!

Az iskola által használt "Digitális iskola" (elektronikus napló) elérhetősége:

Figyelem az elérhetőséghez ne használják a „www” előtagot!!!

Azok a szülők, gondviselők, tanulók, akik adtak meg e-mail címet a regisztrációhoz, kérem, olvassák el figyelmesen az alábbi tudnivalókat:

A portál eléréséhez a felhasználónév mindenki esetében a megadott e-mail cím, a jelszót pedig e-mailben küldi el a rendszer. Kérem, ha nem találják a küldött e-mailt, akkor nézzék meg a levelezőfiókjuk szűrőjét, vagy mappáit
(Kéretlen levelek mappa, szűrése, SPAM levelek).

Fontos:

• Ha egy e-mail cím olvashatatlan, vagy nem egyértelmű, hogy kihez tartozik (szülő, tanuló), akkor azt, nem aktiváljuk a rendszerhez. Ilyen esetben kérem, keressék az iskola Tanügyi irodáját telefonon, vagy e-mailben.
  • Tanulói hozzáféréssel a tanulók más funkciókat használhatnak, mint a szülők, ezért kérem a szülőket, hogy ne a tanulók e-mail címet adják meg a Digitális iskola használatához, ha használni kívánják a rendszert.
  • A portál használata során felmerült problémákat, javaslatokat kérjük, e-mail-ben küldjék el a tanügyi irodában dolgozóknak az alábbi címre: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
  • Ha valaki elfelejtette a felhasználói jelszavát, akkor kérem, használja a Jelszó emlékeztető funkciót a fent feltüntetett honlapcímen.

Tanügyi iroda dolgozói
25/510-600